سکته مغزی چگونه اتفاق می‌افتد؟

سکته مغزی یکی از عوارض بسیار جدی است که در بعضی از موارد، منجر به مرگ می‌شود. این عارضه در اثر اختلال در خون رسانی به بخشی از بافت مغز اتفاق می‌افتد. در بسیاری از موارد، طی این عوارض مغزی، انسداد رگ‌های مغزی به وسیله یک لخته خونی و یا پارگی یکی از عروق تغذیه کننده آن بخش بافت مغز، روی می‌دهد. طی این بیماری بهتر است بیمار را از منزل خارج نکنید . از تزریق سرم در منزل که در این سایت توضیح دادیم برای درمان اون استفاده کنید.در حقیقت می‌توان گفت در صورتی که خونرسانی به بخشی از مغز دچار اختلال شود و یا انجام خون رسانی متوقف گردد این بخش از مغز نمی‌تواند عملکردی طبیعی از خود ... - ادامه مطلب را اینجا بخوانید

سکته مغزی چگونه اتفاق می‌افتد؟


۳ تا از رایج ترین بیماری های مقعدی را بیشتر بشناسید

معمولا بیماری های مقعدی با نشانه های از قبیل درد، سورش، خونریزی و خارش خود را نشان می دهند ولی در برخی مواقع گوشت اضافه و خراش در ناحیه مقعد از علائم این بیماری ها هستند.

هموروئید در رتبه اول بیماری های مقعدی


هموروئید که بواسیر نیز نامیده می شود، زمانی اتفاق می افتد که گروهی از رگ های روده بزرگ یا مقعد متورم و یا متسع شده باشد. هنگامی که این رگ ها متورم می شوند، خونریزی می کنند و باعث گسترش رگها به داخل پوسته اطراف روده بزرگ و بافت مقعد می شود. این می تواند ناخوشایند یا دردناک باشد.


چهار نوع هموروئید وجود دارد:

داخلی
خارجی
پرولاپس
ترومبوز

دلایل بروز هموروئید
یبوست طولانی مدت ... - ادامه مطلب را اینجا بخوانید

۳ تا از رایج ترین بیماری های مقعدی را بیشتر بشناسید


قهوه ی بدون کافئین (decaf) چیست؟

در مقالات قبل سعی ما بر این بود تا شما را با کافئین، فواید حیرت انگیز و مضراتی که بر اثر زیاده روی در مصرف آن پیش می آید را برایتان گردآوری و بازگو کنیم.

همه ی ما به فواید اعجاب انگیز کافئین واقف هستیم و می دانیم که این ماده جدا از ارزش غذایی که دارد چقدر برای ما مفید و موثر است و به طبع ضررهایی هم دارد که با مصرف درست می توان آنها را نادیده گرفت.

اما گاهی افراد به دلایل مختلفی تصمیم بگیرند مصرف کافئین خود را کنترل کنند به عنوان مثال بیماران قلبی و عروقی بهتر است کافئین مصرف نکنند و یا برخی گروه های دیگر

حال تنها به خاطر کافئین باید مصرف قهوه را منع کرد؟ آیا باید از خوردن قهوه ای که سرشار از انرژی ... - ادامه مطلب را اینجا بخوانید

قهوه ی بدون کافئین (decaf) چیست؟


راهکارهای IRANCCTV.CENTER برای مراکز درمانیمراکز درمانی به منظور درمان، بهبود و تامین آسایش بیماران ساخته می شوند . هرچند که با افزایش جمعیت تعداد افرادی که به بیمارستان مراجعه می کنند رسیدگی اورژانسی و تحت درمان قرار دادن افراد با چالش هایی روبرو شده است. علاوه بر این موارد ، دوربین مداربسته مناسب برای بیمارستان ها، نظارت بر عملکرد پرسنل، تامین امنیت فضاهای درمانی و کنترل فضای پارکینگ همگی را با تکنولوژی های هوشمند انجام میدهد. دوربین هایک ویژن نیز ویژگی های مناسب برای دوربین های مداربسته بیمارستانی را شامل می شو و تیم تحقیق و توسعه همچنان در حال استفاده از آخرین ... - ادامه مطلب را اینجا بخوانید

راهکارهای IRANCCTV.CENTER برای مراکز درمانی


پارگی پرده گوش چیست؟ و چگونه درمان می‌شود؟

پارگی پرده گوش یک سوراخ یا پارگی کوچک در پرده گوش یا همان غشای تمپان است. پرده گوش یک بافت نازک است که مرز میان گوش میانی و مجرای گوش خارجی است. پرده گوش با ورود امواج صوتی به گوش شما مرتعش می‌شود. ارتعاش از طریق استخوان‌های گوش میانی ادامه می‌یابد.

از آنجا که این ارتعاش به گوش امکان شنیدن می‌دهد. در صورت آسیب دیدن پرده گوش می‌تواند روی شنوایی تاثیر نامطلوبی بگذارد. در ادامه با ما همراه باشید تا درباره پارگی پرده گوش و علائم و نحوه درمان آن آشنا شوید.


علائم پارگی پرده گوش


علائم و نشانه‌های پارگی لاله گوش ممکن است با توجه به علت بیماری، متفاوت باشد.این ... - ادامه مطلب را اینجا بخوانید

پارگی پرده گوش چیست؟ و چگونه درمان می‌شود؟


مرکز تخصصی گوش و شنوایی هییر پلاس (سمعک غرب تهران)

کلینیک تخصصی شنوایی و گوش، حلق و بینی هییر پلاس یکی از مجهزترین کلینیک های درمانی در زمینه گوش و حلق و بینی در کشور عزیزمان ایران می باشد. این مرکز دارای پیشرفته ترین تجهیزات تشخیصی و ارزیابی می باشد و خدمات ارائه شده از نظر کیفی در حد بسیار مطلوبی است . تیم پزشکی حاضر در کلینیک تخصصی شنوایی و گوش، حلق و بینی هییر پلاس همواره تلاش کرده است تا از نظر دانش و تجهیزات بروز باشد و بهترین امکانات را برای مراجعین محترم فراهم نمائیم . بسیاری از خدمات درمانی و تشخیصی ارائه شده در این مرکز برای اولین بار است که بصورت کامل و یکجا در یک کلینیک گوش گرداوری شده و به بیماران عرضه میگردند.

در مرکز تخصصی گوش و شنوایی هییر ... - ادامه مطلب را اینجا بخوانید

مرکز تخصصی گوش و شنوایی هییر پلاس (سمعک غرب تهران)